Спеціальність Frontend розробник Як вивчити Frontend з нуля?

Розкажіть про мікросервісну архітектуру Front-end App. Реалізуйте функцію знаходження перетину двох масивів. Буде плюсом — додавання аватара та можливість crop-картинки. Для зберігання користувачів використовуйте Firebase (це безкоштовно).

Що повинен знати Senior JavaScript розробник

Знати мінімум одну мову програмування і розбиратися в своїй професії. Першу я вже згадала – одразу node developer вчити фреймворки, не освоївши необхідні основи. Як Junior-спеціалісту створити перше резюме.

Senior

На JavaScript можна писати і на фронті, і на беку, тому деякі вважають, що якщо працюють з JS на фронті, то легко перейти на бек на Node.js (це теж JS). Але насправді твердження, що фулстек-девелопером можна бути лише вивчаючи JavaScript — це міф. Вивчити Node.js набагато простіше та швидше іншим бекенд-розробникам, тому що Node.js – це про бек. Потрібно розуміти, що синтаксис — це дуже мала і далеко не найскладніша частина вивчення мови. Усі сучасні мови є Сі-подібними, тому синтаксис, наприклад JavaScript, Java та С# дуже схожий.

Що повинен знати Senior JavaScript розробник

З іншого, ускладнює масштабування та уповільнює роботу. Історично склалося так, що AWS і GCP є ближчими розробникам Java. Але досвід роботи з будь-якою з вищезазначених хмар значно спростить процес пошуку роботи для Java-спеціаліста. Попри перспективний початок, зараз основна ніша Groovy — допоміжні послуги, роботи по створенню білдів та проєктування пайплайнів. Якщо у вашому проєкті не використовується Groovy, можете сміливо відкласти його доти, доки він вам дійсно не знадобиться. У старших розробників схильність до лідерства з’являється природним чином.

Технології Frontend розробки

Досвід розробників так само унікальний, як і вони самі. Один розробник міг провести п’ять років на позиції, де йому доводилося інтенсивно працювати і щодня вирішувати складні технічні завдання. А інший міг всі п’ять років проводити час в невеликій компанії, де його єдиним обов’язком було оновлювати сайт раз в тиждень. Як і Object.freeze(), цей метод також запобігає додаванню та видаленню властивостей. Але відмінність полягає в тому, що значення існуючих властивостей все ще можуть бути змінені, доки вони доступні для запису.

Це справді важко, бо досить складно зрозуміти, що треба вивчити. Але якщо ви любите вчитися самостійно і у вас все виходить, то рекомендація та сама — коли ви вже почали подавати резюме, повчіть трохи суміжну технологію. Почніть питати поради в колег із напряму, куди ви плануєте рухатися та підтягувати скіли.

«Буде плюсом»: найперспективніші навички

Батькам варто подумати про кваліфікованого репетитора. Адже підготовка має бути якісною та супроводжуватися професійним педагогічним контролем. Розвивайте пам’ять, увагу, аналітичне мислення методом розв’язання логічних задач.

Що повинен знати Senior JavaScript розробник

Він вміє працювати з системою контролю версій, обов’язково знає один або кілька фреймворків і знайомий з основами тестування. Хороші комунікативні навички дозволяють йому працювати в команді й створювати продукт, який відповідає очікуванням замовника. Підтримувати такий широкий спектр навичок непросто, але знання кількох технологій із суміжних областей точно не зашкодить. Для роботи з front-end популярні React, Angular та Vue.js; для DevOps — Terraform та Ansible. Для конвеєрів CI/CD можна вивчити Jenkins або Team City (а ще краще — почитати про хмари в Azure Pipelines). І хоча традиційно технології з відкритим кодом служили основою для рішень Java, наразі ви знайдете багато таких у хмарі, у вигляді як сервісів.

Відмінності бекенд від фронтенд

Помилка міститиме об’єкт помилки з детальною інформацією про те, що сталося. Immediately-invoked function expressions — якщо перекладати суворо, це функціональне вираз із миттєвим викликом. Інтеграція зовнішніх сервісів на фронт- і бекенді. Відповідати перед замовником за реалізацію рішення.

  • В деякій мірі, вивчивши ринок праці складається враження, що фронтенд-розробник – це людина-машина, яка надає цілий спектр послуг, такий собі різноробочий в IT просторі.
  • Пам’ятайте, що вивчення перерахованих мов відкриває нові кордони в програмуванні, а разом з ними — і нові професійні можливості.
  • Більшість вакансій як в Україні, так і в Каліфорнії передбачають знання React.
  • Наприклад, сертифікація Microsoft Full Stack містить C#, SQL, HTML, CSS, JS, Patterns і AngularJS (додатково).
  • Інакше кажучи, “оживляє” сторінку, надає їй інтерактивності і визначає, як вона реагуватиме на дії користувача.
  • Опишіть алгоритм створення функціоналу, що забезпечує читання вмісту .txt-файлу при перетягуванні його з файлової системи у вікно браузера.

В одному вікні пишеш код, в іншому — оновлюєш сторінку й бачиш зміни одразу. Головне — хотіти https://wizardsdev.com/ розібратися й мати бажання працювати. Комунікація – наріжний камінь роботи в команді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *